20.9.2014 08:54:37 Artist: Hanë Nikprelaj - Musik-MP3 Download
Musik MP3 Download

Musik-Portal

zur Startseite

Aktuelle Charts

Single-Charts Album-Charts

Artist: Hanë Nikprelaj

Informationen zum Künster "Hanë Nikprelaj".

Songsuche & Künstlersuche
Songsuche Künstlersuche
Künstler Hanë Nikprelaj

 
Informationen zum Künstler Hanë Nikprelaj
 

Bewertung: 0/10 (0 Stimmen)
2 Musik-CDs nach Erscheinungsjahr:
Më Fal by Hanë Nikprelaj
Më Fal
20 Titel gefunden
Xhelozia by Hanë Nikprelaj
Xhelozia
8 Titel gefunden
 
18 Tracks alphabetisch:
A S'Ma Falë by Hanë Nikprelaj
A S'Ma Falë
4 min 4 sec
Bjen Tupan - Qifteli by Hanë Nikprelaj
Bjen Tupan - Qifteli
3 min 42 sec
Çka po thonë by Hanë Nikprelaj
Çka po thonë
2 min 31 sec
Dy Motra by Hanë Nikprelaj
Dy Motra
4 min 22 sec
Gjakova Legjendare by Hanë Nikprelaj
Gjakova Legjendare
4 min 35 sec
Jabanxhia by Hanë Nikprelaj
Jabanxhia
2 min 53 sec
Jam bija e Kosovës by Hanë Nikprelaj
Jam bija e Kosovës
2 min 48 sec
Kënga ime by Hanë Nikprelaj
Kënga ime
3 min 4 sec
Larg Kosovës by Hanë Nikprelaj
Larg Kosovës
 
Ma Merr Zemrën by Hanë Nikprelaj
Ma Merr Zemrën
3 min 47 sec
Pyet Kosova by Hanë Nikprelaj
Pyet Kosova
2 min 11 sec
Qaj e Pres by Hanë Nikprelaj
Qaj e Pres
4 min 52 sec
Syri by Hanë Nikprelaj
Syri
3 min 47 sec
Tre Gjegjat by Hanë Nikprelaj
Tre Gjegjat
3 min 18 sec
Unë e Dua Shqipërinë by Hanë Nikprelaj
Unë e Dua Shqipërinë
3 min 35 sec
Vallet Shqipe by Hanë Nikprelaj
Vallet Shqipe
4 min 6 sec
Vashat Mis by Hanë Nikprelaj
Vashat Mis
4 min 15 sec
Xhelozia by Hanë Nikprelaj
Xhelozia
4 min 9 sec
 
Musikvideos mit Hanë Nikprelaj
Hane Nikprelaj Ndritare bylbyl
Hane Nikprelaj Ndritare bylbyl
Entertainment
PLAY 2:07 min - Të gjitha të drejtat e rezervuara : PM Donjeta.
Për tre Gjergjat legjendar - Hanë Nikprelaj
Për tre Gjergjat legjendar - Hanë Nikprelaj
Entertainment
PLAY 2:07 min - Hanë Nikprelaj.

Lum si une qe Jam ...

Lum si une qe Jam Malsor Dhurata ma e madhe qe me ka ba Zoti.....Nuk Ju Perkulna Askujte  (Alfred Peteza)

(RTKLlVE)

Hana Nikprelaj - Xhelozia - www.blueskymusic.tv - TV Blue Sky
Hana Nikprelaj - Xhelozia - www.blueskymusic.tv - TV Blue Sky
Entertainment
PLAY 2:07 min - Beni "Subscribe" qe te abonoheni ne Blue Sky Music TV. www.blueskymusic.tv Web site zyrtar i TV Blue Sky www.facebook.com/tvbluesky Faqja zyrtare e TV Blue S...

ore pse nuk e ...

ore pse nuk e mbajti kjo ne version te vjeter pa i fut kto tralalat moderne ???? o.O !!!!! keshtu nuk degjohet kenga fare ! (Kristjana Labe)

sa vejter qe eshte ...

sa vejter qe eshte e pelqej shum (ALBANIAN MUSLIM)

serbisht asht musika

serbisht asht musika (brigada171)

Hane & Kole Nikprelaj - Bore e shi jan tuj ra bashk
Hane & Kole Nikprelaj - Bore e shi jan tuj ra bashk
Entertainment
PLAY 2:07 min - Es liegt für das Video 'Hane & Kole Nikprelaj - Bore e shi jan tuj ra bashk' leider keine Beschreibung vor.

Telumt goja o malsor

Telumt goja o malsor (Burim Ahmetaj-VUTHAJ)

03 Hane & Kole Nikprelaj Gjergj leka dhe ismaili
03 Hane & Kole Nikprelaj   Gjergj leka dhe ismaili
Entertainment
PLAY 2:07 min - Es liegt für das Video '03 Hane & Kole Nikprelaj Gjergj leka dhe ismaili' leider keine Beschreibung vor.
© 20.9.2014 Musik MP3 Download powered by eurip | Kontakt | 0.140595 sec
Artist: Hanë Nikprelaj - Musik-MP3 Download | "Musik MP3 Download" ist eine reine Informationsdatenbank für Musik-CDs und Interpreten. Es wird kein Musik-Download oder illegaler Torrent angeboten. Die Videos und deren Inhalte sind Eigentum von Youtube.